ŘETÍZEK PADMA MĚSÍČNÍ KÁMEN S MANTROU

Kód: 3308
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Elegantní stříbrný řetízek se symbolem posvátného lotusu, ozdobený přívěskem s měsíčním kamenem. Je symbolem čistoty a transformace, má zklidňující účinek, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst.

MANTRA
Zadní strana přívěsku je ozdobena budhistickou mantrou "OM MANI PADME HUM".

Opakování a zpívání této mantry rozpouští všechny negativní emoce a má na naše Bytí obrovský význam. Očišťuje naše tělo od ega, jeho pohnutek a vlivu. Zároveň zušlechťuje tyto naše vlastnosti, které se připisují osvícené mysli: štědrost, laskavost, harmonické chování, vytrvalost, nadšení, soustředění, vzhled (péči o tělo). Mantra poskytuje mocnou ochranu před negativními vlivy a nemocemi.

ÓM transformuje pýchu a egoismus, MA žárlivost a závist, NI připoutání a egoistická přání, PAD nevědomost a zmatek, ME chamtivost a lakotu a konečně HUM nenávist a hněv. K recitování této mantry pro začínajícího praktikujícího není potřeba zasvěcení od duchovního učitele. Odříkavat ji může každý, kdo cítí, že to přinese užitek jemu a ostatním cítícím bytostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • pozlacené stříbro Ag 925/1000
  • duhový měsíční kámen
  • upravitelná délka zapnutí na 22 cm a 23 cm

Délka řetízků: 23 cm

DUHOVÝ MĚSÍČNÍ KÁMEN
Propůjčuje hloubku citu, přináší jemnost uvnitř sebe sama a štěstí do prostředí, ve kterém se nositel nachází. Uklidňuje emoční nestabilitu a stres. Vzhledem k zastoupení měsíčního kamene může sloužit jako amulet ochrany pro cestovatele. Vyzařuje krásu, sílu a jemnost. Je napojen k shakti energii - božské ženskosti v každé z nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz