Náramky z minerálů (s Ag 925/1000)

Vyberte si z naší široké nabídky minerálních náramků z léčivých kamenů, které podtrhují životní filozofii toho, kdo šperk nosí. Náramky z minerálů skrývají osobní poselství a představují vnitřní sílu danou nejen kvalitou přírodních materiálů jako jsou minerální kameny např. láva, růženín, ale také semínka posvátného stromu Rudraksha nebo perly.

  • zdobeno pouze stříbrnými popř. pozlacenými stříbrnými komponenty 925/1000,
  • navlečeno na silném elastickém 1 mm lanku,
  • spoje ukončeny stoperem, tudíž není nikde vidět ukončovací uzlík a náramek je velice pevný,
  • náramky vyrábíme v několika velikostech, proto doporučujeme při výběru správné velikosti postupovat dle našeho návodu "Jak zvolit správnou velikost náramků".

    Přinášíme Vám krátké video z naší indické dílny, kde můžete nasát energii Indie a nahlídnout do našeho malého indického království šperků.
183 položek celkem

Cena

2501390
12501390

Barva komponentů

Velikost

Velikost korálků

Položek k zobrazení: 183
wrap měsíční kámem
New
1 190 Kč

MĚSÍČNÍ KÁMEN přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Udržuje v rovnováze...

Kód: 4077/M
D9A9516
New
730 Kč

Apatite zvyšuje kreativitu a intelekt. Odstraňuje zmatek a frustrace, snižuje podrážděnost a probouzí vnitřní já. Apatite rozšiřuje znalosti a pravdu a usnadňuje smutek, apatii a hněv. Má povznášející energii, která zvyšuje náladu, podporuje pozitivní výhled a nadějný přístup.    

Kód: 4071/XS
CANDRIKA NÁRAMEK
1 190 Kč

Podporuje sebepoznání, vnitřní pohled, harmonický vztah a zklidňuje emoce. Přitahuje štěstí, zvyšuje intuici a podporuje inspiraci. Přináší úspěch ve věcech lásky a rovnováhu mezi srdcem a myslí. Je silnou energetickou podporou v nových začátcích. Sanskrtský význam Candrika...

Kód: 4050/S -
Náramkek-Rudraksha-turmalin
1 270 Kč

Turmalín je velmi silný srdeční kámen, který pomáhá zklidnit emoce. Odemyká ty nejhlubší části srdce a pohání člověka, aby plně očistil a uzdravil všechny emocionální rány. Je dokonalým kamenem, který může pomoci bojovat proti úzkosti a depresi. Tento kámen nabízí světlo, lásku a omlazení. 

Kód: 4047/S -
NIGHT SKY NÁRAMEK ONYX
1 090 Kč

Vyzařuje pocit klidu a klidu kolem Vás. Spolu s vykoupením okolí šíří vliv míru a harmonie kolem života každého. 

Kód: 4044/S -
NIGHT SKY NÁRAMEK ONYX
1 090 Kč

Vyzařuje pocit klidu a klidu kolem Vás. Spolu s vykoupením okolí šíří vliv míru a harmonie kolem života každého. 

Kód: 4041/S -
NEW BEGINNINGS NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN
1 090 Kč

Je silnou energetickou podporou v nových začátcích.Uklidňuje emoční nestabilitu a stres. Svému nositeli pomáhá při nespavosti a je ochranný na cestách. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

Kód: 4035/S -
NEW BEGINNINGS NÁRAMEK MĚSÍČNÍ KÁMEN
1 090 Kč

Je silnou energetickou podporou v nových začátcích.Uklidňuje emoční nestabilitu a stres. Svému nositeli pomáhá při nespavosti a je ochranný na cestách. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

Kód: 4032/S -
Náramek Labradorit Citrín
New
990 Kč

Vnáší světlo do života, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky. Potlačuje zbytky starých zklamání i z minulých životů. Posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, přináší sílu a vytrvalost. Labradorit je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Kód: 3844/XS
Safir, spinel náramek
New
890 Kč

Přináší loajalitu a zajišťuje domácí blaženost. Posiluje bezpodmínečnou lásku, jednotu a podporuje přátelství. Udržuje partnerství v rovnováze.  Zajišťuje fyzickou, emocionální a duševní rovnováhu a přináší harmonii do všech oblastí života. Zvyšuje schopnost užívat si život naplno.

Kód: 3835/XS
Náramek-spinel
New
690 Kč

Přináší štěstí a ocenění všech dobrých věcí v životě. Oživuje a dodává energii, vytahuje vás z pocitů úzkosti a inspiruje vás, abyste se těšili na jakékoli budoucí úsilí. Může vám také dodat odhodlání a houževnatost vypořádat se s těžkými časy nebo obtížnými situacemi, čímž podpoří vaši...

Kód: 3832/XS
black silver 1 web
990 Kč

Hojí staré zranění a traumata, které mají dopad na současný život. Poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Dopomáhá odplavit bolest ze žalu a smutku a zabraňuje jeho opakování. Je duševním tonikem, které snižuje strach a obavy. Vnáší do života životní energií, pozitivitu...

Kód: 3826/XS
náramek růženín
990 Kč

Učí nás sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. 

Kód: 3756/XS
dětský náramek křišťál
490 Kč

Síla & Účinek Pohlcuje, uvolňuje a reguluje energie, uvádí je do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebe zdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Kód: 3729/XXS
citrín náramek
650 Kč

Síla & Účinek Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.

Kód: 3651/XS
avanturín web
650 Kč

Síla & Účinek  Ničí negativní pocity a myšlenky. Zvyšuje vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Avanturín je také minerálem prosperity a majetku.

Kód: 3648/XS
pánský náramek obsidián
650 Kč

Síla & Účinek Vytváří ochranu kolem aury a chrání i fyzické tělo. Pomáhá podporovat jasnost myšlení a mysli. Je známo, že absorbuje negativní energie.

Kód: 3642/M
růženín
650 Kč

Síla & Účinek Podporuje sebeodpuštění, učí nás sebelásce a přináší hluboké vnitřní uzdravení. Vyzařuje něžný dotek, pod nímž je srdce uvolněné, získává opět důvěru a pozvolna se otevírá. Pod jeho ochranou se zacelí rány srdce, které vznikly hrubostí nebo odmítnutím v průběhu života....

Kód: 3636/XS
Nahoru
Další produkty
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz