ŘETÍZEK PADMA IOLITE S MANTROU

Kód: 3305
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Elegantní pozlacený stříbrný řetízek se symbolem posvátného lotusu, ozdobený přívěskem s iolitem (vodní safír). Je symbolem čistoty a transformace, má zklidňující účinek, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst.

MANTRA
Zadní strana přívěsku je ozdobena budhistickou mantrou "OM MANI PADME HUM".

Délka: 23 cm
Komponenty: pozlacené stříbro Ag 925/1000

Detailní informace

Detailní popis produktu

MATERIÁL

  • pozlacené stříbro Ag 925/1000
  • iolite (vodní safír)
  • upravitelná délka zapnutí na 22 cm a 23 cm
  • jedná se o pozlacené Ag 925/1000, kdy dochází běžným nošením k opotřebování pozlacení

IOLITE (VODNÍ SAFÍR)
Napomáhá odkrýt a pochopit příčiny různých návyků. Usnadňuje projevit vlastní osobnost a odprostit se od očekávání ostatních. Pročišťuje staré myšlenkové vzorce. Odhaluje nesoulad v osobních vztazích. Podněcuje svého majitele k tomu, aby převzal odpovědnost sám za sebe a tím pomáhá překonávat závislost na partnerovi.

 

MANTRA
Opakování a zpívání této mantry rozpouští všechny negativní emoce a má na naše Bytí obrovský význam. Očišťuje naše tělo od ega, jeho pohnutek a vlivu. Zároveň zušlechťuje tyto naše vlastnosti, které se připisují osvícené mysli: štědrost, laskavost, harmonické chování, vytrvalost, nadšení, soustředění, vzhled (péči o tělo). Mantra poskytuje mocnou ochranu před negativními vlivy a nemocemi.

ÓM transformuje pýchu a egoismus, MA žárlivost a závist, NI připoutání a egoistická přání, PAD nevědomost a zmatek, ME chamtivost a lakotu a konečně HUM nenávist a hněv. K recitování této mantry pro začínajícího praktikujícího není potřeba zasvěcení od duchovního učitele. Odříkavat ji může každý, kdo cítí, že to přinese užitek jemu a ostatním cítícím bytostem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Barva komponentů: pozlacené Ag925
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz