Namasté, objednávky odesíláme vždy ve dnech útery, středa, čtvrtek. Děkujeme za pochopení tým MalaBo

Náš příběh

 

SPIRITUÁLNÍ ŠPERKY MALABO

MALABO Soul Jewelry jsou nejen módní doplňky, ale především duchovní klenoty. Jsou tvořeny s evropským smyslem pro krásu, trochou balijského půvabu a spirituální energií Indie.

MalaBo náramky a maly jsou vyráběny v Indii, na úpatí Himalájí, z kterých zde vytéká nádherně čistá, tyrkysově zbarvená svatá řeka Ganga. "Mother Ganga“, kterou jsou MALABO šperky při ceremonii posvěceny a aktivovány. 

MalaBo meditační mály, náramky a náušnice jsou vyrobeny z přírodních minerálů. Nepoužíváme žádné umělé korálky, protože věříme, že příroda a minerální kameny jsou nabité energií, kterou můžeme využít pro posílení určitých oblastí ve svém životě. 

MalaBo šperky zdobí stříbrné a pozlacené stříbrné komponenty, které jsou vyráběny v malé rodinné firmě na Bali. 

  Ambasadors

 


 

JÓGOVÉ OBLEČENÍ "LOKAH" 

Od roku 2018 jsme rozšířili naši výrobu o jógové oblečení Lokah, které vyrábíme z udržitelných materiálu jako je Econyl, Carvico, organická bavlna a bambus. Všechny látky, které jsou pro výrobu naší Lokah kolekce použity jsou organicky obarveny, nepoužíváme žádné chemické látky. 

Udržitelnost
Všechna naše přírodní barviva pocházejí z Indonésie na Bali. Používáme pouze rostliny, které rostou dobře v tomto tropickém klimatu, jako je např. Mango, Indigo a Secang Wood. Tato barviva se vyrábějí z rostlinného materiálu, sušeného a rozdrceného do barvicí lázně a látky se opakovaně namáčí v této lázni, do té doby až májí tu správnou barvu.

 

Ambasadors_1

 


 

 NÁŠ TÝM

 

Untitled design-4BOHDANA je zakladatelkou a kreativní silou MalaBo Soul Jewelry. Vdechla značce MalaBo duši a spojila evropský smysl pro krásu s balijským půvabem a spirituální energií Indie. Při studiích jógy v Indii potkala Shyama, který ji zasvětil do krás a energie minerálních kamenů. Dnes se společně s Shyamem podílí na výběru minerálních kamenů a návrhů designu MALABO šperků. Při svých cestách Indií, Indonésií a Asií nakupuje a vybírá minerální kameny a perly pro MalaBo. Na Bali pomáhá s designem komponentů vyrobených ze stříbra a pozlaceného stříbra. A věnuje se výrobě udržitelného oblečení na jógu. 

 

Untitled design-15ARUN se narodil v indické Agře. Po svém otci převzal rodinný obchod a malou manufakturu na výrobu mal a náramků. Má více než 35 letou praxi s jejich výrobou. Je jediný z teamu MALABO, kdo vyrábí knots (uzlíky) mezi korálky. Utahování uzlíku je nejdůležitějším krokem při výrobě maly. Při utahování uzlíků každé maly, opěvuje mantry a tím aktivuje Malabo šperky.

 

Untitled design-5SHYAM pochází ze státu Uttarakhand v Indii. Nákupem minerálních kamenů a Rudrakši se věnuje přes 14 let. Zkušenosti s výrobou mal, znalost minerálních kamenů a umění rozpoznání Rudrakša semínek s nejvyšší vibrační kvalitou mu předal jeho Guru Arun. Shyam je členem MALABO teamu a pro MALABO nakupuje minerály té nejlepší kvality. Podílí se na designu a výrobě šperků v Indii. 

 

Untitled design-10KADEK narozen na Bali, je majitelem rodinného obchodu a dílen se stříbrem. Výrobě komponentů ze stříbra a pozlaceného stříbra se jeho rodina věnuje již 15 let. Preciznost je pro ně na prvním místě. Kadek a jeho rodinná firma jsou největšími dodavateli stříbra MalaBo Soul Jewelry. 

 

 

 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.