Náš příběh

 

SPIRITUÁLNÍ ŠPERKY MALABO

MALABO Soul Jewelry jsou nejen módní doplňky, ale především duchovní klenoty. Jsou tvořeny s evropským smyslem pro krásu, trochou balijského půvabu a spirituální energií Indie.

MalaBo náramky a maly jsou vyráběny v Indii, na úpatí Himalájí, z kterých zde vytéká nádherně čistá, tyrkysově zbarvená svatá řeka Ganga. "Mother Ganga“, kterou jsou MALABO šperky při ceremonii posvěceny a aktivovány. 

MalaBo meditační mály, náramky a náušnice jsou vyrobeny z přírodních minerálů. Nepoužíváme žádné umělé korálky, protože věříme, že příroda a minerální kameny jsou nabité energií, kterou můžeme využít pro posílení určitých oblastí ve svém životě. 

MalaBo šperky zdobí stříbrné a pozlacené stříbrné komponenty, které jsou vyráběny v malé rodinné firmě na Bali. 

  Ambasadors

 


 

JÓGOVÉ OBLEČENÍ "LOKAH" 

Od roku 2018 jsme rozšířili naši výrobu o jógové oblečení Lokah, které vyrábíme z udržitelných materiálu jako je Econyl, Carvico, organická bavlna a bambus. Všechny látky, které jsou pro výrobu naší Lokah kolekce použity jsou organicky obarveny, nepoužíváme žádné chemické látky. 

Udržitelnost
Všechna naše přírodní barviva pocházejí z Indonésie na Bali. Používáme pouze rostliny, které rostou dobře v tomto tropickém klimatu, jako je např. Mango, Indigo a Secang Wood. Tato barviva se vyrábějí z rostlinného materiálu, sušeného a rozdrceného do barvicí lázně a látky se opakovaně namáčí v této lázni, do té doby až májí tu správnou barvu.

 

Ambasadors_1

 


 

 NÁŠ TÝM

 

Untitled design-4BOHDANA je zakladatelkou a kreativní silou MalaBo Soul Jewelry. Vdechla značce MalaBo duši a spojila evropský smysl pro krásu s balijským půvabem a spirituální energií Indie. Při studiích jógy v Indii potkala Shyama, který ji zasvětil do krás a energie minerálních kamenů. Dnes se společně s Shyamem podílí na výběru minerálních kamenů a návrhů designu MALABO šperků. Při svých cestách Indií, Indonésií a Asií nakupuje a vybírá minerální kameny a perly pro MalaBo. Na Bali pomáhá s designem komponentů vyrobených ze stříbra a pozlaceného stříbra. A věnuje se výrobě udržitelného oblečení na jógu. 

 

Untitled design-15ARUN se narodil v indické Agře. Po svém otci převzal rodinný obchod a malou manufakturu na výrobu mal a náramků. Má více než 35 letou praxi s jejich výrobou. Je jediný z teamu MALABO, kdo vyrábí knots (uzlíky) mezi korálky. Utahování uzlíku je nejdůležitějším krokem při výrobě maly. Při utahování uzlíků každé maly, opěvuje mantry a tím aktivuje Malabo šperky.

 

Untitled design-5SHYAM pochází ze státu Uttarakhand v Indii. Nákupem minerálních kamenů a Rudrakši se věnuje přes 14 let. Zkušenosti s výrobou mal, znalost minerálních kamenů a umění rozpoznání Rudrakša semínek s nejvyšší vibrační kvalitou mu předal jeho Guru Arun. Shyam je členem MALABO teamu a pro MALABO nakupuje minerály té nejlepší kvality. Podílí se na designu a výrobě šperků v Indii. 

 

Untitled design-10KADEK narozen na Bali, je majitelem rodinného obchodu a dílen se stříbrem. Výrobě komponentů ze stříbra a pozlaceného stříbra se jeho rodina věnuje již 15 let. Preciznost je pro ně na prvním místě. Kadek a jeho rodinná firma jsou největšími dodavateli stříbra MalaBo Soul Jewelry.