Náš příběh

 

 

MALABO Soul Jewelry jsou nejen módní doplňky, ale především duchovní klenoty. Jsou tvořeny s evropským smyslem pro krásu, trochou balijského půvabu a spirituální energií Indie.

MalaBo náramky a maly jsou vyráběny v Indii, na úpatí Himalájí, z kterých zde vytéká nádherně čistá, tyrkysově zbarvená svatá řeka Ganga. "Mother Ganga“, kterou jsou MALABO šperky při ceremonii posvěceny a aktivovány.

Naše maly, náramky a náušnice jsou vyrobeny z přírodních minerálů. Nepoužíváme žádné umělé korálky, protože věříme, že příroda a minerální kameny jsou nabité energií, kterou můžeme využít pro posílení určitých oblastí ve svém životě. MalaBo šperky zdobí stříbrné a stříbrné pozlacené komponenty, které jsou vyráběny v malé rodinné firmě na Bali.

 

 Ambasadors

 


 

Untitled design-4BOHDANA je zakladatelkou a kreativní silou MALABO Soul Jewelry. Vdechla značce MALABO duši a spojila evropský smysl pro krásu s balijským půvabem a spirituální energií Indie. Při studiích jógy v Indii potkala Shyama, který ji zasvětil do krás a energie minerálních kamenů. Dnes se společně s Shyamem podílí na výběru minerálních kamenů a návrhů designu MALABO šperků. Při svých cestách Indií, Indonésií a Asií nakupuje a vybírá minerální kameny a perly pro Malabo. Na Bali pomáhá s designem komponentů vyrobených ze stříbra a pozlaceného stříbra. 

 

Untitled design-15ARUN se narodil v indické Agře. Po svém otci převzal rodinný obchod a malou manufakturu na výrobu mal a náramků. Má více než 35 letou praxi s jejich výrobou. Je jediný z teamu MALABO, kdo vyrábí knots (uzlíky) mezi korálky. Utahování uzlíku je nejdůležitějším krokem při výrobě maly. Při utahování uzlíků každé maly, opěvuje mantry a tím aktivuje Malabo šperky.

 

Untitled design-5SHYAM pochází ze státu Uttarakhand v Indii. Nákupem minerálních kamenů a Rudrakši se věnuje přes 14 let. Zkušenosti s výrobou mal, znalost minerálních kamenů a umění rozpoznání Rudrakša semínek s nejvyšší vibrační kvalitou mu předal jeho Guru Arun. Shyam je členem MALABO teamu a pro MALABO nakupuje minerály té nejlepší kvality. Podílí se na designu a výrobě šperků v Indii. 

 

Untitled design-10KADEK narozen na Bali, je majitelem rodinného obchodu a dílen se stříbrem. Výrobě komponentů ze stříbra a pozlaceného stříbra se jeho rodina věnuje již 15 let. Preciznost je pro ně na prvním místě. Kadek a jeho rodinná firma jsou největšími dodavateli stříbra MalaBo Soul Jewelry. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.