Dětské náramky (s Ag 925/1000)

8 položek celkem

Cena

390490
1390490

Barva komponentů

Velikost

Položek k zobrazení: 8
dětský náramek křišťál
490 Kč

Síla & Účinek Pohlcuje, uvolňuje a reguluje energie, uvádí je do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebe zdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Kód: 3729/XXS
dětský náramek little dharmic desire
490 Kč

Síla & Účinek Síla & Účinek Dodává odvahu k naplnění všech záměrů včetně záměrů přání duše. Učí nás žít v souladu s přírodou. Je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky. Pohlcuje negativní energie. Uvádí do rovnováhy city a mysl. Zelený jaspis je vynikajícím pomocníkem pro každého,...

Kód: 3423/XXS
dětský modrý web
440 Kč

Uklidňuje nervový systém, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Chrání před neštěstími a nehodami pomáhá realizovat touhy. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství.

Kód: 2654/XXS
dětské náramky
MY LITTLE GIRL NÁRAMEK dětský
Momentálně nedostupné
390 Kč

Síla & Účinek Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Výborný ochranný kámen pro malé děti. Posiluje lásku mezi rodiči a dětmi.

Kód: 2612
dětský broskev web
390 Kč

Síla & Účinek                                                                Uklidňuje malé děti, které mají potíže se spánkem nebo mají strach ze tmy. Zlepšuje sebevědomí, nebo může sloužit jako talisman štěstí.

Kód: 2507/XXS
dětský zele web
390 Kč

Síla & Účinek                                                                Uklidňuje malé děti, které mají potíže se spánkem nebo mají strach ze tmy. Zlepšuje sebevědomí, nebo může sloužit jako talisman štěstí.

Kód: 2504/XXS
dětský růž zel web
390 Kč

Síla & Účinek  Uklidňuje nervový systém, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Chrání před neštěstími a nehodami pomáhá realizovat touhy a vášně.Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství.

Kód: 1821/XXS
TURMALÍN NÁRAMEK DĚTSKÝ
440 Kč

Síla & Účinek Je účinný léčitel těla i duše, zvyšuje imunitu a pomáhá při dyslexii.Harmonizuje jakoukoliv nerovnováhu v těle, přináší klidný spánek. Zvyšuje sebedůvěru a nezávislost. Působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stress a je...

Kód: 1818/XXS
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz