Namasté, momentálně pracujeme na novém designu webu. Vy stále můžete nakupovat, jen se omlouváme za menší nedostatky v grafice. Děkujeme za pochopení

Vyrábíme eticky

Napadlo vás někdy, kdo vlastně vyrobil vaše oblečení? Jaké jsou životy lidí, kteří stojí za výrobou oblečení, které nosíte?

Od roku 2018 jsme rozšířili výrobu o jógové oblečení LOKAH, které vyrábíme z udržitelných materiálu jako je Econyl, organická bavlna a bambus, Tencel, Modal, organická vizkóza. Všechny látky, které jsou pro výrobu topů LOKAH kolekce použity jsou organicky obarveny, nepoužíváme žádné chemické látky.

Sanskrtský název kolekce LOKAH znamená "Vesmír" a toto slovo je také součástí mantry Lokah Samastah Sukhino Bhavantu, kterou můžete najít na většině našich topů. V překladu tato mantra znamená "Nechť jsou všechny bytosti šťastné a svobodné a my jim k tomu svými činy, myšlenkami a slovy dopomožme". Význam této mantry, tak plně vystihuje naši vizi a kroky, které při výrobě následujeme. 

 

I made your cloth_1

Pro nás „eticky vyrobeno“ znamená, že se za výrobou neskrývá žádné vykořisťování, ubližování nebo poškozování při výrobě a to, jak žádné vykořisťování na lidech, ubližování zvířatům nebo působením škod přírodě. Celá naše kolekce oblečení LOKAH je vyrobena na Bali v Indonésii v malé rodinné manufaktuře. Tahle rodinná manufaktura dává práci i těm lidem, kteří nemají vzdělání v oboru a pěkně od začátku je zaučí a naučí tvořit a šít. Velice oceňujeme schopnost a vynalézavost celého týmu přetvořit naše náčrty do něčeho tak krásného a nositelného. Známe všechny zaměstnance křestním jménem a denně s nimi pracujeme na zrealizování našich nových nápadů. 

Máme také dobrý pocit z toho, že každá lidská ruka, která vytvořila naše oděvy má zajištěnou dostatečnou zdravotní péči, mzdu a bezpečné pracovní podmínky. 

Bambus látka

Máme přísnou politiku v oblasti životního prostředí, abychom omezili náš dopad jak na Bali, tak na planetu Zemi. Zakázali jsme používání plastu na jedno použití a pro balení našich produktů používáme přírodní materiály nebo udržitelný materiál jako je Spundbond pro výrobu pytlíku na balení našich oděvů.

Topy, sportovní podprsenky, trička a tílka barvíme organicky bez použití chemikálií. Všechna přírodní barviva pocházejí z Indonésie na Bali. Používáme pouze rostliny, které rostou dobře v tomto tropickém klimatu, jako je např. Mango, Indigo a Secang Wood. Více o organickém barvení látek se dovíte v našem článku …….

Veškeré balení a přeprava se provádí z mého rodného města Frýdek-Místek, kde mám malý tým přátel, který zajistí, že všechny objednávky jsou včas vyřízeny a že veškeré balení je kompletně bez plastů.

Není lepší pocit, že vaše oblečení je udržitelné. Můžete tak cítit matku přírodu s každým pohybem a s útěchou vzít na vědomí, že děláte pozitivní rozhodnutí pro naši planetu.

Organicky obarveno

Na fotografii výše nosím Crop top obarvený listy Singapurské třešně a legíny vyrobené z materiálu Econyl, který byl vyroben ze starých rybářských sítí a oceánského plastového odpadu.

Děkujeme, že vnímáte rozdíl a vybíráte si eko-uvědomělé a eticky vyrobené produkty.

Shanti Shanti Shanti 

Bohdana 

xxx MalaBo Soul

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení