TWINKLE LITTLE STAR MALA

Kód: 823
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Síla & Účinek 

Usměrňuje energii tam, kde je to nejvíce potřeba. Zmírňuje, hojí, stimuluje, dobíjí a srovnává meridiány těla. Podporuje pravdu a odpuštění. Jeho zářivé energie přináší radost, štědrost, hojnost a dobrý zdravotní stav.

Modrý topaz je tradičně znám jako kámen lásky a štěstí, přináší úspěšné dosažení cílů. Výborný pro čištění aury a pro navození relaxace, uvolní napětí na jakékoliv úrovni a může urychlit spirituální vývoj. Dopomáhá objevit své vlastní vnitřní bohatství. Podporuje otevřenost a poctivost seberealizace, sebeovládání a nutkání rozvíjet vnitřní moudrost. 

Modrý topaz má vynikající barvu pro meditaci a naladění na vyšší já, napomáhá žít podle svých vlastních tužeb a názorů. Tato barva ladí s anděly pravdy a moudrosti. 

 

  • modrý topaz fazetovaný 6 mm
  • howlite 6 mm
  • achát 6 mm
  • hedvábný střapec
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu
  • stříbrné komponenty Ag 925
  • délka střapce 5 cm

Délka: 51 cm (včetně střapce)

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz