SO HAM MALA

Kód: 1770
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Sanskrtský význam: „I am that“

Síla & Účinek

Stimuluje smyslnost, uděluje pocit vědomí, vyvolává klid, probouzí božské myšlenky uvnitř a podoporuje hlubokou relaxaci. Zvyšuje důvěru a identitu sebe sama. V ayurvédské léčivé tradici santalové dřevo podporuje energii a nadšení, zvyšuje sebevědomí člověka a životní touhu. Také se věří, že pálením santalového dřeva u vašich dveří vítáte své hosty a podvědomě je naladuje do vašeho domácího pozitiva - povzbuzuje je, aby opustili své pochybnosti a vztek venku.

So Ham reprezentuje mantru, která se používá pro zvýšení pozornosti na dech, většinou se opakuje v tichosti. S každým nádechem v duchu opakujte “So” a s výdechem “Ham”. Dýchání se děje přirozeně a my s otočenou pozorností k ní jsme schopni získat větší koncentraci.Překlad mantry So Ham je “To jsem já, Já jsem To”. Průběžným opakování matry So Ham vznikne další slovo “HAMSA”, což znamená “labuť” v Sanskritu. Labuť symbolizuje transformaci člověka v něco krásného, tak jak se člověk mění a roste. 

  • amazonit – 7 mm
  • santalové dřevo – 7 mm  
  • dozdoben stříbrným MalaBo Ag925 přívěskem se srdcem
  • hedvábný střapec (10 cm)

Délka: 62 cm (včetně střapce)

 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz