Namasté, od 24.5.do 31.5. 2024 čerpáme dovolenou a objednávky budou opět odesílány od 1.6.2024. Děkujeme za pochopení

SIDDHI MALA

Kód: 2234
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení

Sanskrtský význam: nadpřirozená sílá,  schopnost

Síla & Účinek

Odhaluje vnitřní pravdu a podporuje sebevědomí a přijetí tohoto poznání. Podporuje důstojnost v přátelství a společenské schopnosti. Podporuje vlastnosti čestnosti, soucitu a spravedlnosti při jednání s ostatními. Poskytuje povědomí o motivaci a přesvědčení a dává jasnější perspektivu celého života.

Meditace
Lapis Lazuli je vizionářský kámen, přinášející informace mysli v obrazech, nikoliv ve slovech. Meditace s tímto kamenem může pomoci obnovit vzpomínky na minulé životy, pomáhá znovu získat ztracené poznatky z těchto civilizací a inspiruje vývoj v současné inkarnaci. 

  • lapis lazuli – 6 mm
  • Rudraksha – 7 mm  
  • bavlněný střapec (5 cm)
  • dozdoben pozlaceným stříbrným Malabo Ag 925 přívěskem se znakem lotosového květu
  • pozlacené stříbrné Ag 925 komponenty  

Délka: 50 cm (včetně střapce) 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz