Namasté, od 24.5.do 31.5. 2024 čerpáme dovolenou a objednávky budou opět odesílány od 1.6.2024. Děkujeme za pochopení

SAVITRI MALA

Kód: 3077
2 390 Kč 1 975,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Sanskrtský význam: Savitri – hinduistická bohyně sluneční harmonie a ročních období

 Síla & Účinek

Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost. Posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. 

7 Mukhi Rudraksha (7 tváři) -  jako „Guru“ korálek
Dobré zdraví,  bohatství žehná bohyně Lakšmi tomu, kdo nosí 7 tváří Rudrakshi. Přitahuje bohatství, hojnost, nové příležitosti, prosperitu a úspěch ve svém snažení. Překonává finanční starosti a boje, chrání před zvraty štěstí. Zajišťuje větší osobní autoritu, velkorysost, vhled a moudrost navigovat svou cestu k většímu úspěchu. 

  • „Mother of Shell“ – 6 mm  (uhličitan vápenatý s mírně lemovaným vzorem nebo "perlovou esencí". Je to hladká, lesklá, duhová látka tvořící vnitřní vrstvu skořápky některých měkkýšů)
  • Kornelian (karneol) fazetovaný – 6 mm
  • Rudraksha – 6 mm
  • pozlacené stříbrné komponenty Ag 925
  • 7 Mukhi Rudraksha (7 tváří) jako Guru korálek
  • bavlněný střapec 

Délka: 62 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IS Avatar autora | 30.10.2022
Krásný mála se vzácnou Rudraksou. Nikde jinde jsem na takový výběr meditačních mal nenarazila.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz