SADHANA MALA

Kód: 1995
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Sanskrtský význam: " cílená pravidelná duchovní praxe“ 

Síla & Účinek 

Pomáhá, aby se člověk zbavil víry, že potřebuje ovládat vnitřní zkušenosti a rozpouští strach z neznámých nebo potlačených částí psychiky. Zvyšuje schopnost posunout se vpřed a umožňuje pochopit, že vyšetření zranění je nejpřímější cestou k uzdravení. Podporuje klidný, pozitivní stav mysli, podněcuje naději a pomáhá při rozhodování o tom, jak postupovat. Dává emotivní vzdálenost potřebnou pro jasnější perspektivu. Vyvážuje mužské / ženské aspekty své povahy a přináší harmonii uvnitř sebe. 

  • fazetovaný vodní safír (iolite) – 6 mm
  • kornelian fazetovaný – 6 mm
  • Rudraksha – 6 mm
  • tulsi – 6 mm
  • pozlacené stříbrné komponenty Ag925
  • hedvábný střapec (9 cm)

Délka: 54 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz