ŘETÍZEK SARASWATI ONYX S MANTROU

Kód: 2664
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Pozlacený stříbrný řetízek ozdobený Onyxem je součástí naší Saraswati kolekce. Hinduistická bohyně Saraswati je bohyní hudby, kreativity a umění. 

MANTRA
Zadní strana přívěsku je ozdobena hinduistickou Saraswati mantrou "OM AIM SARASWATI NAMAHA".

Tato mantra přitahuje posvátnou sílu bohyně Saraswati, uctívá její moudrost, zdraví, tvůrčí energii a dojemné myšlenky. Podílí na vytváření nových nápadů a věcí.
Říká se, že pokud se někdo pokusí uchlácholit bohyni nejčistšími emocemi a opravdovým srdcem, dá jim za to sílu překonat jakékoli překážky na jejich cestě.

ONYX
Černý Onyx je znám jako ochranný kámen. Propůjčuje moc silné obrany tím, že absorbuje negativní energie. Poskytne strukturu, po které toužíte a budete pánem/paní své vlastní budoucnosti. Zvládnete tvorbu své budoucnosti tím, že budete činit moudrá rozhodnutí a stanete se hybnou silou vlastního života. Onyx nám jednoduše připomíná, že nikdy nevíme, jak dobře může něco jít, dokud nebudeme riskovat, a pokud to nebude tak, jak chceme. Je kámenem disciplíny, který pomáhá člověku při dosahování a "vypilování" cílů a stimuluje dobré rozhodování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • pozlacené stříbro Ag 925/1000
  • černý onyx
  • upravitelná délka

Délka řetízků: 30 cm

Jedná se o pozlacené Ag 925/1000, kdy dochází běžným nošením k opotřebování pozlacení.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz