RADHA MALA

Kód: 2207
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Sanskrtský význam: krása, nádhera, družka Krišny

Síla & Účinek

Poskytne vám duševní jasnost, zaměření a hlubší pohled na vaše zkušenosti, a to jak dobré, tak špatné. Dá vám nahlédnout do vašich vnitřních bojů a emocionálních otázek. Otevře vaši auru, uvolní to, co je ve vašem srdci a vyčistí vaše myšlenky, abyste byli připraveni přijmout pravdy. 

Meditace
Pomáhá jakékoli formě pohybující se meditace, od jógy a tai chi až po meditaci v chůzi, jako stabilizátor pro udržení pozornosti a jednobodové zaměření.Jestřábí (Falcon eye) oko je velmi přínosné pro meditace v slunečním světle venku, napomáhá k dosažení klidného stavu mysli a navádí do duchovních sfér pro vize a vhledy osobní nebo dokonce globální povahy.

  • černý onyx – 6 mm
  • jestřábí oko (Falcon eye) – 6 mm  
  • bavlněný střapec (5 cm)
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag 925 přívěskem se znakem lotosového květu
  • stříbrné Ag 925 komponenty  

Délka: 50 cm (včetně střapce) 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz