Namasté, od 24.5.do 31.5. 2024 čerpáme dovolenou a objednávky budou opět odesílány od 1.6.2024. Děkujeme za pochopení

PURUSHA MALA

Kód: 2195
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Sanskrtský význam: „Nejvyšší Duše, Čisté Vědomí" dle indické filozofiské školy Samkhya představuje Purusha mužský element. 

Síla & Účinek

Přináší ostražitost a ostrost vnitřnímu vidění a lepší pochopení příčiny a následku každé situace. Vyzývá člověka, aby využil své síly rozumně a umožnil, aby se rozptýlené informace spojily do soudržného celku. Podporuje nezbytné změny ve všech aspektech života, posiluje vůli a jasnost záměru,. Inspiruje tvořivost a využívání svých talentů a schopností. 

Meditace
Iniciuje nádherný, vysoce vibrační stav, který je uzemněný, mírumilovný a vysoce příznivý pro setkávání s ostatními prostřednictvím vzdáleného sledování, cestou mimo tělo nebo cestou mysli. Umožňuje člověku přejít do stavu blaženosti, zažívajícího jediný bod vědomí v atmosféře teplého soucitu a bezpodmínečné lásky.

  • tygří oko – 6 mm
  • jestřábí oko – 6 mm  
  • howlite - 6 mm
  • bavlněný střapec
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag 925 přívěskem se znakem lotosového květu
  • stříbrné Ag 925 komponenty 

Délka: 50 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz