PROOF OF LOVE MALA RŮŽENÍN

Kód: 851
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zvyšuje lásku a starostlivost o rodinu. Vnáší do nositelova života, harmonii, přitahuje štěstí a přátelství. Dopomáhá člověku příjmat lásku a umožňuje mu vnímat krásu všeho druhu. 

  • růženín – 6 mm
  • santalové dřevo – 6 mm
  • dozdoben stříbrným MalaBo Ag925 přívěskem se znakem lotosového květu  
  • stříbrné Ag925 komponenty
  • hedvábný střapec

Délka: 47 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz