PADMA JAPA MALA 108 korálků

Kód: 3579
2 090 Kč 1 727,27 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Lotos je živým symbolem osvobození od iluze. Květy lotosu zůstávají suché a zázračně nedotčené vodou během monzunových dešťů. Díky přítomnosti energetického záření lotosu nedochází ani k dotčení vašeho vnitřního klidu a není zde místo pro zmatky a rozruch mysli. Posvátný Lotos je, symbolem čistoty a transformace, má zklidňující účinek, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst.

Meditace:
Výborná mala pro praktikování „japa mala“ meditace. Velikost korálků je výborná pro posunování mezi prsty. Je vyrobená ze 108 lotosových semínek a dosahuje délky 1 metru. Pokud byste tuhle málu chtěli nosit na krku, doporučujeme ji 2x omotat. 

  • lotosové semínka (108 korálků)
  • stříbrné komponenty Ag925
  • bavlněný střapec 

Délka: 100 cm (včetně střapce)

Obsah balení: látkový MalaBo pytlík, dárková MalaBo krabička

 

Jedná se o přírodní materiál, díky používání semínka lotosu mohou měnit barvu a povrch.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz