LOVE WARRIOR MALA

 

Síla & Účinek 

Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dokáže vám připomenout vaše úmysly. Přináší citlivost na všechno krásné. Je nejlepší léčitel citů. Pokud jste milovali a lásku ztratili, uleví vašemu smutku. Naučí vás, jak milovat sebe sama a vdechne vám nový život pokud si myslíte, že vás nikdo milovat nemůže. Ve vztahu dopomáhá k dosažení harmonie a trvanlivosti vztahu.

  • lapis lazuli  – 6 mm
  • růženín – 6 mm
  • stříbrné Ag 925 komponenty
  • dozdoben stříbrným MalaBo Ag925 přívěskem se znakem lotosového květu
  • hedvábný střapec 10 cm 

Délka: 51 cm (včetně střapce) 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 490 Kč
1 231,40 Kč bez DPH
Kód produktu 852
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.