LOVE & NATURE MALA

Kód: 572
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Síla & Účinek

Tato mala je symbolem lásky, plodnosti, vytrvalosti a síly. Dopomáhá k zajištění stability v bouřlivých časech. Rozptyluje hněv, tmelí naše přesvědčení a poskytuje naději v těžkých časech. Směřuje nositele k tomu, aby byl více v souladu s Matkou Zemí.

  • láva 6 mm
  • růženín 6 mm
  • růženín 8 mm
  • čirý fazetovaný křišťál 8 mm
  • vzadu na krku dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu
  • stříbrné Ag925 komponenty
  • hedvábný střapec

 

Délka: 52 cm (včetně střapce)

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz