• 1 z 3
 

LIVE, LAUGH AND LOVE MALA

 

Síla & Účinek                                                                  

Působí jako hloubkový čisticí prostředek na duši. Zaměřuje se na vnitřní negativitu a stimuluje pozitivní myšlenky a pocity. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru. S lepším vnímáním světa, zvyšuje povědomí a jasnost v myšlení. Poskytuje, vytrvalost a trpělivost a naučí vás žít, smát se a milovat.

  • čirý fazetovaný křišťál  – 6 mm
  • růženín fazetovaný - 8 mm
  • stříbrné Ag 925 komponenty
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu
  • hedvábný střapec 10 cm

Délka: 55 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 190 Kč
1 809,92 Kč bez DPH
Kód produktu 1358
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.