Dílna v Indii a posvěcení šperků

MalaBo meditační šperky jsou nejen módní doplňky, ale především duchovní klenoty. Jsou vyráběny v Indii, v zemi kde vznikla jóga. MalaBo dílna v Indii se nachází v malém svatém městečku na úpatí Himalájí, z kterých zde vytéká nádherně čistá, tyrkysově zbarvená svatá řeka Ganga. "Mother Ganga“, kterou jsou MalaBo šperky při ceremonii posvěceny a aktivovány.  

Indie výroba 2

Jednou až dvakrát ročně se vydávám na cestu do Indie do výroby. Osobně se věnuji navrhování designu mál (meditačních náhrdelníků) a další členové týmu pak navlékají minerální kameny, dělají uzlíky a zakončují mály střapcem popř. přívěskem. 

Nedílnou součástí designu šperku je výběr kvalitních minerálních kamenů a Rudraksha semínek. Šperky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a zdobí je stříbrné popř. pozlacené stříbrné Ag 925/1000 komponenty. Od našich dodavatelů se snažíme vybírat kvalitní minerální kameny, bohužel někdy jich není dostatečné množství a některé designy mál jsou vyrobeny jen v limitovaném množství kusů. Pro výrobu střapců používáme hedvábné popř. bavlněné nitě.

Blog a články 1600x640 (2)

Všechny MalaBo mály jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter s každým utáhnutím uzlíku za jednotlivými korálky. Tyto uzlíky na malách dělá pouze majitel dílny, kterou založil již před 40 lety jeho otec.

Blog a články 1600x640 (3)

Součástí našeho týmů je i hinduistický kněz, který je také učitelem jógové filozofie, Sanskrtu a meditací. Všechny mály před tím než opustí Indii, jsou hinduistickým knězem při ceremonii nazývané „Pooja“ posvěceny a očištěny od negativních energií vodou z posvátné řeky Gangy. 

 Indie posvěcení šperků

 Indie Pooja

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz