Namasté, momentálně pracujeme na novém designu webu. Vy stále můžete nakupovat, jen se omlouváme za menší nedostatky v grafice. Děkujeme za pochopení

Dílna v Indii a posvěcení šperků

MalaBo meditační šperky jsou nejen módní doplňky, ale především duchovní klenoty. Jsou vyráběny v Indii, v zemi kde vznikla jóga. MalaBo dílna v Indii se nachází v malém svatém městečku na úpatí Himalájí, z kterých zde vytéká nádherně čistá, tyrkysově zbarvená svatá řeka Ganga. "Mother Ganga“, kterou jsou MalaBo šperky při ceremonii posvěceny a aktivovány.  

Indie výroba 2

Jednou až dvakrát ročně se vydávám na cestu do Indie do výroby. Osobně se věnuji navrhování designu mál (meditačních náhrdelníků) a další členové týmu pak navlékají minerální kameny, dělají uzlíky a zakončují mály střapcem popř. přívěskem. 

Nedílnou součástí designu šperku je výběr kvalitních minerálních kamenů a Rudraksha semínek. Šperky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a zdobí je stříbrné popř. pozlacené stříbrné Ag 925/1000 komponenty. Od našich dodavatelů se snažíme vybírat kvalitní minerální kameny, bohužel někdy jich není dostatečné množství a některé designy mál jsou vyrobeny jen v limitovaném množství kusů. Pro výrobu střapců používáme hedvábné popř. bavlněné nitě.

Blog a články 1600x640 (2)

Všechny MalaBo mály jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter s každým utáhnutím uzlíku za jednotlivými korálky. Tyto uzlíky na malách dělá pouze majitel dílny, kterou založil již před 40 lety jeho otec.

Blog a články 1600x640 (3)

Součástí našeho týmů je i hinduistický kněz, který je také učitelem jógové filozofie, Sanskrtu a meditací. Všechny mály před tím než opustí Indii, jsou hinduistickým knězem při ceremonii nazývané „Pooja“ posvěceny a očištěny od negativních energií vodou z posvátné řeky Gangy. 

 Indie posvěcení šperků

 Indie Pooja

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení