BHAVANTU MALA LABRADORIT

Kód: 4059
3 290 Kč 2 719,01 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Vnáší světlo do života, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky. Potlačuje zbytky starých zklamání i z minulých životů. Posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, přináší sílu a vytrvalost. Labradorit je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Délka: 54 cm 
Komponenty: stříbro Ag 925/1000

Sanskrtský význam: „bhavantu“ nechť jsou, nechť se stanou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál:

  • Labradorit fazetovaný 5 mm
  • Ioliete fazetovaný 5 mm
  • přívesek Hamsa s labradoritem Ag 925/1000, zadní strana přívesku má vygravírovanou mantru "OM SHANTI SHANTI SHANTI"
  • stříbrné komponenty Ag925/1000

Obsah balení: látkový MalaBo pytlík, eko-dárková MalaBo krabička, kartička s popisem produktu

Upozorňujeme, že jednotlivé minerální kameny jsou spojeny stříbrným Ag 925 řetízkem. Doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k zachycení za žádný předmět nebo k silnému zatažení, mohlo by dojít k roztržení. Tento šperk je stejně citlivý k poškození jako stříbrný řetízek.

 

MalaBo maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz