• 1 z 2
 

UNIQUE MALA

 

Síla & Účinek

Uvádí nositelovu energii do naprosté harmonie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje. Zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Zvyšuje zářivost a mystičnost.

  • čirý křišťál fazetovaný  – 6 mm
  • bílý korál – 6 mm
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěskem se znakem lotosového květu
  • stříbrné komponenty Ag 925
  • délka střapce 5 cm

Délka: 50 cm 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 190 Kč
1 809,92 Kč bez DPH
Kód produktu 981
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.