• 1 z 4
 

TRUE GLORY MALA

 

Hojí citové trauma a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energie a hněv. Zklidňuje mozek i nervový systém a dokáže propojit fyzické tělo s éteričnem. Dopomáhá harmonicky a pravdivě komunikovat. Amazonit je často spojován s dobrodružstvím a cestou.

  • amazonit – 6 mm
  • achát – 6 mm
  • howlite – 6 mm
  • hedvábný střapec
  • dozdoben stříbrným MalaBo Ag925 přívěskem se znakem lotosového květu  
  • stříbrné komponenty Ag 925
  • délka střapce 5 cm

 

Délka: 51 cm (včetně střapce)

 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Na dotaz
2 490 Kč
2 057,85 Kč bez DPH
Kód produktu 1257
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.