STAMINA MALA

Kód: 832
1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Síla & Účinek

Podporuje vitalitu a vytrvalost. Dodává sebevědomí a pomáhá vám se udržet v klidu. Je mentálním tonikem zmírňujícím obavy a starosti. Přináší uklidňující pocit. Posiluje paměť a zvyšuje moudrost. Dokáže zklidnit turbulentní emoce, zvláště ty, které si neseme z minulých životů.černý onyx fazetovaný 6 mm

  • howlite  - 6 mm
  • černý onyx fazetovaný - 6 mm
  • hedvábný střapec
  • dozdoben stříbrným MalaBo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu a stříbrným Ag925 ozdobným listem

Délka: 51 cm (včetně střapce)

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz