• 1 z 3
 

SOFTEN YOUR HEART MALA

 

Síla & Účinek 

Podporuje úspěšnou lásku. Přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství. Uklidňuje city a zajišťuje
fyzickou i duševní rovnováhu, spojuje nás s přírodou, která nám pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu. Posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl, uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti.

  • měsíční kámen duhový fazetovaný - 7 mm
  • růženín fazetovaný - 8 mm
  • emerald (smaragd) fazetovaný - 6 mm
  • prehnite fazetovaný - 7 mm
  • ozdobný broušený růženín
  • dozdoben Ag 925 MalaBo přívěskem ve znaku ozdobného listu
  • stříbrné Ag 925 komponenty

Délka: 49 cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 790 Kč
2 305,79 Kč bez DPH
Kód produktu 2088
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: