• 1 z 2
 

SERENITY PRAYER MALA

 

Síla & Účinek

Trpělivost, klid a vyrovnanost. Tahle mala má mimořádně uklidňující vlastnosti a zklidňuje hyperaktivní mysl. Je vynikající podporou kvalitního hlubokého spánku či pro meditaci. Připravuje mysl příjimat moudrost a postřehy. Dopomáhá k trpělivosti, k odstranění hněvu a nekontrolovatelného vzteku a poskytuje vodítko k porozumění. 

  • howlite 6mm
  • láva 6mm
  • hedvábný střapec
  • velká stříbrná Ag925 zdobená koule jako “Guru bead”
  • stříbrné komponenty Ag925
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem Anahata (srdeční) čakra

Délka: 50 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 790 Kč
1 479,34 Kč bez DPH
Kód produktu 512
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.