• 1 z 3
 

RISE UP MALA

 

Síla & Účinek

Filtruje informace procházející mozkem a kombinuje je s intuicí. Zklidňuje mozek, nervovou soustavu a vyrovnává fyzické tělo s éteričnem. Na fyzické úrovni blokuje geopatogenní stres a chrání proti elektromagnetickému znečištění. Dopomáhá vidět obě strany problému nebo různých úhlů pohledu. Napomáhá hojení a je silným energetickým zesilovačem. Reguluje energii. Napomáhá soustředění a odemyká paměť.

  • amazonit 6 mm
  • achát 6 mm
  • amazonit 8 mm – jako “Guru Bead”
  • hedvábný střapec
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu

Délka: 56 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 590 Kč
1 314,05 Kč bez DPH
   
Kód produktu 856
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.