PURE DEVOTION MALA

Kód: 1398
1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Síla & Účinek 

Podpora sebevyjádření a vjem pro komunikaci. Zvyšuje vytrvalost a odvahu nositele. Symbolizuje duchovní a vznešenou lásku. Je také příkladem čistoty, která je výsledkem čisté oddanosti. Naplňuje život nositele veškerou pozitivní energii a klidem. Dopomáhá dosáhnout lepšího porozumění sebe, lidem, světu a životu. 

  • howlite – 6 mm
  • bílý korál – 6 mm
  • čirý křišťál - 8 mm
  • dozdoben stříbrným MalaBo Ag925 přívěskem se znakem lotosového květu  
  • pozlacené stříbrné Ag925 komponenty
  • hedvábný střapec

Délka: 53 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Detailní informace

Detailní popis produktu

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZB Avatar autora | 21.6.2020
Naprostá spokojenost, mála je překrásná!
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz