• 1 z 2
 

SITA MALA

 

Sanskrtský význam: "Sita, vtělení bohyně Lakshmi, manželka boha Ramy. Rama a Sita představují jeden z nejstarších příběhů lásky dvou lidí."

Síla & Účinek

Přenáší jemnou ženskou energii, něhu a uzdravení, výživu a pohodlí. Otevírá srdeční čakru, rozpouští emocionální rány, strachy a nelibosti a cirkuluje božskou láskou energii v celé auře. Poskytuje hluboký smysl pro osobní naplnění a spokojenost, což dovoluje skutečně dávat a přijímat lásku od druhých.

  • Rudraksha - 7 mm
  • růženín fazetovaný - 8 mm
  • ozdobný broušený růženín
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag 925 přívěškem se srdcem
  • stříbrné Ag 925 komponenty 

Délka: 48 cm

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Na dotaz
2 490 Kč
2 057,85 Kč bez DPH
Kód produktu 2091
Kategorie Mály (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.