• 1 z 3
 

SAUCA MALA S

 

Sanskrtský význam: "čistota,jak fyzická tak psychická” 

Síla & Účinek

Harmonizuje čakru třetího oka a korunní čakru. Podporuje myšlení, intuici a psychické schopnosti. Ovlivňuje čakru třetího oka– centrum našeho vnímání a velení. Řídí náš zrak a každodenní povědomí o světě. Když je tato čakra v rovnováze, jsme otevření novým myšlenkám, snům a vizím. Korunní čakra je vstupní branou do rozšířeného vesmíru. Řídí naše myšlení a reakce na svět kolem nás. Je pramenem naší víry a zdrojem spirituality, spojuje nás do vyšších rovin bytí a je zdrojem univerzální energie a pravdy. Je-li v rovnováze, pak jsou v rovnováze i naše energie.

 

  • Rukdraksha – 6 mm
  • 7 Mukhi (tváří) Rudraksha jako “guru bead”
  • oceánské perly (bílé) – 7 mm
  • říční perly (růžové) – 6 mm
  • růžový ametyst – 6 mm
  • růženín fazetovaný – 8 mm
  • stříbrné komponenty Ag925
  • hedvábný střapec

 

Délka: 52 cm včetně střapce

 

Obsah balení: dárková MalaBo krabička, látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Vyprodáno
2 690 Kč
2 223,14 Kč bez DPH
Kód produktu 936
Kategorie Mály (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.