• 1 z 2
 

MAHALAKSHMI MALA

 

Síla & Účinek

Lakšmí je hinduistická bohyně bohatství, prosperity (materiální i duchovní), světla, moudrosti, štěstí, plodnosti, velkorysosti a odvahy, a ztělesněním krásy a šarmu. Lakšmí je také známá jako Mahalakšmí. O Mahalakšmí se říká, že přináší štěstí. Věří se, že ochraňuje své oddané ode všech druhů bídy a starostí souvisejících s penězi. 

  • Rudraksha  – 5 mm
  • jednotlivé semínka Rudrakshy jsou spojovány stříbrným Ag 925 řetízkem
  • přivěsek Lakshmi Ag925/1000
  • stříbrné komponenty Ag925
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu 

Délka: 50 cm

Obsah balení: látkový MalaBo pytlík, dárková MalaBo krabička

Dostupnost Vyprodáno
1 790 Kč
1 479,34 Kč bez DPH
Kód produktu 2142
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO máy jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.