• 1 z 2
 

GANAPATAYE MALA

 

Sanskrtský význam: další jméno pro boha Ganeshu

Síla & Účinek

Přináší emoční rovnováhu napjaté mysli, Eliminuje nepříznivé účinky měsíce a posiluje mysl. Dopomáhá zvýšit sebevědomí a vytváří pozitivní energii a přispívá ke štěstí.

Ganesha je plný milosti, síly, vytrvalosti a věčné moudrosti. Ganesha chrání všechny ty, kteří ho uctívají a přináší jim mimořádné štěstí.

  • Perly  – 7 mm
  • Rudraksha – 7 mm
  • stříbrné komponenty Ag925
  • ozdobný přivěsek boha Ganeshy Ag925
  • dozdoben stříbrným Malabo Ag925 přívěškem se znakem lotosového květu

Délka: 49 cm

Obsah balení: látkový MalaBo pytlík, dárková MalaBo krabička

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 390 Kč
1 975,21 Kč bez DPH
Kód produktu 3089
Kategorie Japa Mala (s Ag 925/1000)
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy. 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.