• 1 z 2
 

SURYA MALA S

 

Sanskrtský význam: „Slunce“

Síla & Účinek

Surya mala je silný čistič a regenerátor, nesoucí sluneční energii v podobě citrínu. Má schopnost čistit čakry, speciálně solar plexus a aktivuje korunní čakru. Přitahuje bohatsví, prosperitu, úspěch a všechny dobré věci. Je to protijed proti stresu, zmírňuje strachy a deprese a přináší emocionální klid. Energetizuje svého nositele.

  • Rudraksha
  • citrín fazetovaný – 8 mm 
  • kouřový kámen – 6 mm
  • čirý křišťál fazetovaný - 8 mm
  • říční perly – 7 mm
  • stříbrné komponenty Ag925
  • hedvábný střapec (9 cm)

Délka: 51 cm (včetně střapce)

Obsah balení: dárková MalaBo krabička. látkový MalaBo pytlík

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 490 Kč
2 057,85 Kč bez DPH
Kód produktu 1434
Kategorie Shop online
Položka byla vyprodána...
 

MALABO maly jsou tvořeny ze 108 + jednoho “Guru” korálku z minerálních kamenů, semínek posvátné Rudrakshi nebo Santalového dřeva. Tradičně se používá k rozjímání a meditaci. Nemusíte být žádného vyznání nebo mít duchovní praxi, věříme, že malu můžete jednoduše nosit jako připomínku záměru, který jste si nastavili, pokud hledáte klidnější tělo, mysl a ducha a celkově dobrý pocit. Všechny naše maly jsou již při výrobě autenticky aktivovány opakováním manter a než opustí Indii, jsou při ceremonii posvěceny vodou z posvátné řeky Gangy.

 

Mnoho lidí se rozhodne používat svou malu mimo meditace. Nošení maly jako náramek či náhrdelník je běžné. Dopomáhá udžet vaše záměry s vámi po celý den. Lidé často nosí malu v kapse nebo kabelce. Mala se může stát krásným rysem vašeho posvátného prostoru, dodá ji barvu, texturu a úmysl vaší svatyně. Někteří lidé nosí malu na cvičení jógy a během praxe ji nechávají ve vrchní části svých podložek nebo ji nosí během praktikování. Mala tak absorbuje energii z tělesného cvičení a pomáhá jim vykonávat praxi jógy, i když jsou mimo podložku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.